ÖVRIGT / Diverse / Flaskschatull 6718051
nr 671 8051
Flaskschatull
Med 3 st flaskor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 december 2010
kl 19:32:20
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr